Siiri Kumari

Tumedate muinaslugude workshop toimub 30. juunil 2019 Maidla mõisas Raplamaal. 

Loome mõisa lagunenud ruumidesse floristika ja erinevate fantaasiaküllaste aksessuaaride abil kolm muinasjutulist setup'i, mis loovad tõeliselt romantilise ja tumedameelse mõisaolustiku.

Töötame workshopil kolme professionaalse modelliga - tänu nende varasemale kogemusele saame keskenduda erinevate pooside juhendamisele ning tõetruude emotsioonide püüdmisele. Pildistame loomuliku valgusega.

Workshop sobib nii foto- kui ka videograafidele. Osalemiseks on vajalik fototehnika olemasolu (kaamera ja objektiiv) ning vähemalt algteadmised mõnes töötlusprogrammis.

15:00 Workshopi sissejuhatus ja arutelu

16:30 Lõuna

17:00 Pildistamine

19:00 Workshopi lõpp

Pärast workshopi saame omavahel edasi suhelda ja pilte jagada privaatses Facebooki grupis.

Koolitust saab soetada ka kinkekaardina.

 

FOTOD: TÕNU TUNNEL

 

Maidla mõis

Rapla lähedal Juuru kihelkonnas asuv Maidla mõis on üks viiest sellenimelisest. 1452. aastal esmamainitud mõis (saksa k Maidel) oli keskajal ilmselt välja ehitatud kindlustatud elamuna ehk väikelinnusena, millest on säilinud hilisema hoone hiigelpaksude seintega keldriruumid.

Mõisa kahekorruseline barokne kivist peahoone on ehitatud arvatavasti 18. sajandi teisel poolel vanemate ehitiste baasil. Hoone otstes paiknevad neljatahulised kvaadernurkadega tornid, millel on kuppelkatused.

 

Piltide kasutusõigused

Workshopil osalejatel on õigus kasutada pilte isiklikul otstarbel ainult oma portfoolios (kodulehel, Facebookis ja Instagramis) viitega toimunud workshopile ja koolitajale.

Workshopi maksumus

Workshopil osalemise tasu on 200€. Tasumine on ettemaksuna arve alusel ning võimalik on tasuda kahes osas.
Workshopil on 10 kohta.

Koha tagab arve õigeaegne tasumine. 

Osalustasu on täies mahus tagastatav ainult kuni 30 päeva enne workshopi toimumist, pärast seda saab summat kasutada ühe aasta jooksul teistel minu korraldatavatel koolitustel ja muudel üritustel osalemiseks.  

Using Format