Siiri Kumari

Fantaasiafoto workshop toimub 24. septembril 2022 Kilingi-Nõmme boheemlaslikus fotomajas Pärnumaal. 

Oled oodatud muinasjutulisele ja romantilisele fantaasiafoto workshopile salajasse fotostuudiosse Kilingi-Nõmme vanas trükikojas, mis on erinevate loomeprojektide jaoks kujundatud ning hoolikalt valitud mööbli ja detailidega viimistletud.

Töötame workshopil professionaalsete modellidega - tänu nende varasemale kogemusele saame keskenduda erinevate pooside juhendamisele ning tõetruude emotsioonide püüdmisele. Kasutada saab mitmeid muinasjutulisi kleite ja aksessuaare.

Pildistame loomuliku valgusega.

Workshop sobib nii foto- kui ka videograafidele. Osalemiseks on vajalik fototehnika olemasolu (kaamera ja objektiiv) ning vähemalt algteadmised mõnes töötlusprogrammis.

12:00 Workshopi sissejuhatus ja arutelu

12:30 Pildistamine

13:30 Lõunapaus

14:00 Pildistamine

15:00 Workshopi lõpp

Pärast workshopi saame omavahel edasi suhelda ja pilte jagada privaatses Facebooki grupis.

Koolitust saab soetada ka kinkekaardina.

 

 

Fotostuudio

Kilingi-Nõmmes asuv endine trükikoda on algselt olnud suur talu, mis on ehitatud 1912. aastal. Praegused omanikud ostsid maja 2017. aastal, et seal erinevaid loomingulisi projekte läbi viia, ja mis kõige parem, olekski just fotograafi jaoks inspireerivaks ja huvitavaks keskkonnaks. 

Majas on boheemlaslik hõng ning lisaks kõikidele põnevatele fotonurkadele on võimalik kasutada ka perenaise suurt kostüümiladu.

 

Piltide kasutusõigused

Workshopil osalejatel on õigus kasutada pilte isiklikul otstarbel ainult oma portfoolios (kodulehel, Facebookis ja Instagramis) viitega toimunud workshopile ja koolitajale.

Workshopi maksumus

Workshopil osalemise tasu on 200€. Tasumine on ettemaksuna arve alusel ning võimalik on tasuda kahes osas.
Workshopil on 10 kohta.

Koha tagab arve õigeaegne tasumine. 

Osalustasu on täies mahus tagastatav ainult kuni 4 päeva enne workshopi toimumist, pärast seda saab summat kasutada ühe aasta jooksul teistel minu korraldatavatel koolitustel ja muudel üritustel osalemiseks.  

Using Format