Siiri Kumari

Fantaasiafoto workshop toimub 24. oktoobril 2021 Kolga mõisas Harjumaal. 

Toome mõisa lagunenud ruumidesse floristika ja erinevate fantaasiaküllaste aksessuaaride abil kolm muinasjutulist setup'i, mis loovad tõeliselt romantilise ja tumedameelse mõisaolustiku.

Töötame workshopil kolme professionaalse modelliga - tänu nende varasemale kogemusele saame keskenduda erinevate pooside juhendamisele ning tõetruude emotsioonide püüdmisele. Kasutada saab mitmeid muinasjutulisi kleite ja aksessuaare.

Pildistame loomuliku valguse ja LED-paneelidega.

Workshop sobib nii foto- kui ka videograafidele. Osalemiseks on vajalik fototehnika olemasolu (kaamera ja objektiiv) ning vähemalt algteadmised mõnes töötlusprogrammis.

12:00 Workshopi sissejuhatus ja arutelu

12:30 Pildistamine

13:30 Lõunapaus

14:00 Pildistamine

15:00 Workshopi lõpp

Pärast workshopi saame omavahel edasi suhelda ja pilte jagada privaatses Facebooki grupis.

Koolitust saab soetada ka kinkekaardina.

 

 

Kolga mõis

Selles suursuguses mõisas saate tunnetada salapära ja ajaloo hõngu. Esimeste teadete järgi 13. sajandil kuulus Kolga mõis tsistertslaste ordule. 1581. aastal kinkis Rootsi kuningas Johan III mõisa kuulsale Rootsi väejuhile Pontus de la Gardie'le. 

Oma praeguse väliskuju sai mõis 1820. aastal, mil eelmine hoone ehitati põhjalikult ümber stiilseks klassitsistlikuks paleeks. 17. sajandi lõpust kuni 2014. aasta suveni kuulus mõis ühele ja samale aadlisuguvõsale, Stenbockidele. Alates 2014. aastast on mõis eraomandis.

Mõisa keskosa kaunistab kõrge kuue rühmitatud sambaga portikus, millel on kolmnurkfrontoon. Eenduvaid külgosi kaunistavad kolmeosalised kaaraknad, nn. veneetsia aknad.

 

Piltide kasutusõigused

Workshopil osalejatel on õigus kasutada pilte isiklikul otstarbel ainult oma portfoolios (kodulehel, Facebookis ja Instagramis) viitega toimunud workshopile ja koolitajale.

Workshopi maksumus

Workshopil osalemise tasu on 250€. Tasumine on ettemaksuna arve alusel ning võimalik on tasuda kahes osas.
Workshopil on 15 kohta.

Koha tagab arve õigeaegne tasumine. 

Osalustasu on täies mahus tagastatav ainult kuni 4 päeva enne workshopi toimumist, pärast seda saab summat kasutada ühe aasta jooksul teistel minu korraldatavatel koolitustel ja muudel üritustel osalemiseks.  

Using Format